SNATCHED

 

POŁĄCZENIE TEJ CZWÓRKI ARTYSTÓW OZNACZA JEDNO – ICH SHOW ROZPALA WSZYSTKIE PARKIETY!

Skład: wokalistka | skrzypaczka | saksofonistka | DJ

Projekt tworzą:

NEYA – topowa polska wokalistka klubowa, dzięki której parkiety pękają w szwach! Wyjątkowo piękna, charyzmatyczna a zarazem sympatyczna i przyciągająca uwagę. Podchodzi do życia z entuzjazmem, cechuje ją optymizm i duża energia życiowa! Dysponuje wyjątkowo ciekawą barwą głosu, której nie sposób zapomnieć. Reprezentowała Polskę na międzynarodowych konkursach wokalnych we Włoszech, Rumunii, Bułgarii, na Łotwie i we Francji.

DJ MATTHEW CLARK, którego nawet nie wypada przedstawiać, gdyż kocha go i zna nie tylko polska scena klubowa ale i zagraniczna czego dowodem jest udział muzyczny w najbardziej legendarnym festiwalu Tomorrowland 2022!

SARA – zawodowa skrzypaczka, czuje się się świetnie zarówno w klasyce jak i w muzyce rozrywkowej. Koncertowała na wielkich festiwalach w kraju i za jego granicami. Na co dzień współpracuje z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in Justyna Steczkowska, Sanah, Kasia Moś, Andrzej Piaseczny, Patricia Kazadi, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, Michał Szpak, Ania Dąbrowska i wiele innych. Można ją usłyszeć na płytach polskich wokalistów i zobaczyć w telewizyjnych orkiestrach.

NASTAZJA – zawodowa saksofonistka, związana z teatrem Syrena oraz teatrem 6 Piętro. Najlepiej czuje się w muzyce rozrywkowej, funkowej oraz jazzie. Charakteryzuje ją rozwinięty warsztat wykonawczy w połączeniu z kreatywną interpretacją utworów. Ceniona artystka sceny klubowej. Jej Live Acty z Dj’ami to połączenie znanych utworów z żywiołową improwizacjąOprócz koncertów w Polsce, występowała między innymi w Szwecji, Niemczech i Holandii z takimi artystami jak: GROMEE, C- BOOL, Michał Urbaniak, Zbigniew Namysłowski, Patches Stewart, L.UC.