Cafe&Lounge Bar Anseby


Kontakt

Cafe and Lounge Bar but Good Music First jest lifestyle’owym przedłużeniem Anseba Music Agency.To nowoczesna, artystyczna przestrzeń zlokalizowana na styku starego i nowego Żoliborza stanowiąca biuro Anseby oraz powierzchnię eventową. Miejsce to wypełnione jest muzycznymi doznaniami, które są bliskie ideologii naszej firmy. Wielki mural przedstawiający postać innowatora muzyki z gatunku acid jazz JAMIROQUAI wykonany przez warszawskiego grafficiarza Mariusza Bartoszewskiego (pseudonim Skucha) oddaje nasz muzyczny hołd. W głośnikach naszej przestrzeni usłyszeć można wysublimowane i najciekawsze dźwięki zespołów, którymi inspirujemy się tworząc własne składy z muzyką odtwórczą. Do dyspozycji naszych Gości i Klientów oddajemy bibliotekę pełną ciekawych muzycznych publikacji, biografie najbardziej cenionych przez nas muzyków oraz historię jazzu, pop-u i rock’a. To tu odbywają się liczne spotkania z naszymi Klientami, którzy przy pysznej kawie i dobrej muzyce ustalają przebieg występów naszych zespołów podczas przyszłych imprez branżowych.

 

Design, muzyka, dobra i zdrowa kuchnia. Dwie dusze pełne pasji i miłości do tego, co robią. Jeśli przeciwności się przyciągają, to my jesteśmy tego najlepszym przykładem, dlatego wracamy do naszych Gości ze zdwojoną siłą i energią! Ania zadba o Wasze artystyczno-muzyczne wnętrze, a Emilia zapewni kulinarne podróże w nieznane.

PRZESTRZEŃ EVENTOWA

Artystyczne i dopracowane wnętrze (120 m2) stanowi idealną oprawę dla regularnie odbywających się w nim imprez firmowych, urodzin, spotkań towarzyskich, planów zdjęciowych oraz konferencji. Naszym klientom zapewniamy możliwość wynajęcia całej przestrzeni. Wyjątkowy mural JAMIROQUAI został doceniony przez ceniony przewodnik warszawski WARSAW INSIDER. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantuje kompleksową opiekę nad Państwa imprezą. Doradzimy Państwu na każdym etapie realizacji, od pierwszych kroków, do ostatniego gościa.

ZORGANIZUJ IMPREZĘ

Anna Gonet
anna.gonet@anseba.com
tel. +48 602 757 850

Zaufali nam