PIERWSZA W POLSCE AGENCJA BOOKINGOWA

Historia Anseba Music Agency sięga 1992 roku i szczyci się mianem firmy rodzinnej. Pomysłodawcą biznesu jest Wiesława Gonet, a od 2007 roku stery firmy przejęło kolejne pokolenie reprezentowane przez córkę Annę Gonet. Kontynuowanie tradycji rodzinnej, budowanie długo już istniejącej marki oraz ogromne zaangażowanie całego zespołu firmy zagwarantowało sukces, na który pracują wszyscy.

PRACA Z PASJĄ NAPĘDZA SUKCES

Absolutne oddanie pracy w firmie, od ponad dwudziestu pięciu lat realizuje wyznaczane cele a owocem jej pracy jest nowa siedziba firmy mieszcząca się na Żoliborzu. To artystyczna przestrzeń z muralem Jamiroquai licząca 120m2 jest nowym biurem Anseby i miejscem spotkań ludzi z pasją, dla których muzyka jest ważnym elementem ich życia.

ZAGRALIŚMY NA PONAD 5000 IMPREZ

Na przestrzeni dwudziestu dziewięciu lat Anseba stworzyła kilkadziesiąt projektów muzycznych, które wystąpiły na ponad pięciu tysiącach imprez zamkniętych. Pozycja lidera zobowiązuje firmę do dbania o najwyższą jakość świadczonych usług, czego dowodem jest zaufanie kluczowych klientów na stałe wpółpracujących z Ansebą. Największe agencje eventowe w Polsce, firmy zewnętrzne działajace w różnych sektorach polskiego rynku, elitarne sieci pięciogwiazdkowych hoteli i ekskluzywne przestrzenie gastronomiczne to klienci, którzy od lat potwierdzają występy naszych zespołów muzycznych.

Prestiżowe wydarzenia z udziałem naszych Artystów