NASZA IDEOLOGIA

Siłą napędową naszej codziennej pracy w Ansebie jest zadowolenie klientów a głównym czynnikiem sukcesu jest człowiek. To utalentowani Artyści oraz świetny zespół booking managerów, tour managerów i administracji w Ansebie stoi za sukcesem naszej firmy. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną.

POMAGAMY POPRZEZ MUZYKĘ

Wierzymy, że pomoc ma w życiu nas wszystkich ogromną siłę a mając możliwość połączyć energię kilku wspaniałych Artystów, naszej przestrzeni Cafe and Lounge Bar but Good Music First i Ludzi dobrej woli jesteśmy w stanie uzbierać pieniądze, które pomogą wybranym osobom zmagającym się z ciężkimi chorobami w procesie leczenia.

Koncert na rzecz Lilki Wrześniewskiej 10 luty 2017

W czasie trzech godzin za sprawą stu dziesięciu dobrych serc uzbieraliśmy na rzecz Lilki Wrześniewskiej kwotę 5736 PLN! Kwota ta została przesłana na konto fundacji Kawałek Nieba z dopiskiem Lilka Wrześniewska. O godzinie 19:30 rozpoczął się koncert, wyjątkowy i piękny sam w sobie, właśnie dlatego, że przyświecał mu prosty cel – nieść pomoc.. Na ten szczytny cel, rezygnując w całości ze swojego honorarium potwierdzili swój muzyczny udział wspaniali Artyści: Sławek Uniatowski, Nick Sinckler, Monika Pilarczyk, Lena Zuchniak, Michal Mad Mike Jablonski .

Cenimy dobre brzmienie

bo jakość jest dla nas ważna