VIOLIN Live act & DJ

LOUNGOWE I KLUBOWE SETY WSPARTE ELEKTRYCZNYMI SKRZYPCAMI
Skład: skrzypce elektryczne, DJ

VIOLIN Live act & DJ to dobra dawka klubowych brzmień wspartych elektrycznymi skrzypcami w wykonaniu naszej pięknej i zdolnej Artystki Sary. Projekt świetnie sprawdzi się na bankietach, podczas których muzyka tła stanowić będzie nowoczesny element spotkania. Na życzenie Klienta duet wykonuje również energetyczne brzmienia zamieniając swój występ w energetyczne SHOW.

DJ kontynuuje imprezę do wczesnych godzin porannych zapewniając największe hity z różnych lat.

DJ MATTHEW CLARCK, którego nawet nie wypada przedstawiać, gdyż kocha go i zna nie tylko polska scena klubowa ale i zagraniczna czego dowodem jest udział muzyczny w najbardziej legendarnym festiwalu Tomorrowland 2022!

SARA – zawodowa skrzypaczka, czuje się się świetnie zarówno w klasyce jak i w muzyce rozrywkowej. Koncertowała na wielkich festiwalach w kraju i za jego granicami. Na co dzień współpracuje z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in Justyna Steczkowska, Sanah, Kasia Moś, Andrzej Piaseczny, Patricia Kazadi, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, Michał Szpak, Ania Dąbrowska i wiele innych. Można ją usłyszeć na płytach polskich wokalistów i zobaczyć w telewizyjnych orkiestrach.