VICTORIA COLEMAN

 

POŁĄCZENIE ŚWIEŻEJ ENERGII MŁODYCH ARTYSTÓW, KTÓRA ZASPOKOI OCZEKIWANIA MIŁOŚNIKÓW NIEBANALNEGO BRZMIENIA

Co wyróżnia projekt VICTORIA COLEMAN? To coś co  sprawi, że  przyciągnie nie tylko wzrok, ale także zaspokoi oczekiwania milośników dobrego i niebanalnego brzmienia.

Ten wyjątkowy duet poprowadzi Państwa muzyczną ścieżką od odwiecznych hitów poprzez nowości z list „na czasie”, aż po nieznane Państwu dotąd, a warte wysłuchania, utwory.
Victoria Coleman tworzą: Wiktoria Próchnicka – wokalistka, tekściarka i autorka poezji. Absolwentka szkół artystycznych o specjalizacjach: wokal estradowy oraz gitara klasyczna. Związana ze sceną od najmłodszych lat i aktywnie przez cały czas na niej wystepująca. Aktualnie studentka piątego roku arabistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim
w Krakowie.
O mistrzowski akompaniament zadba Wojciech Doleżyczek – gitarzysta, muzyk sesyjny, producent muzyczny. Absolwent Katedry Jazzu w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Na scenie i w studio współpracował z wieloma artystami takimi, jak: Bartek Królik, Ania Szarmach, Rosalie, Michał Szczygieł, Sanah, Mateusz Krautwurst, Kasia Moś, Wojciech Łozowski, Mario Szaban, Bitamina, Miętha, Sound&Grace, Margaret, Nick Sinckler i inni.

Powyższe tytułem wstępu. Jako rozwinięcie  muzycznego wątku proponujemy jeden wieczór z duetem Victoria Coleman. Gwarantujemy, że nie będzie on ostatnim.