Cafe&Lounge Bar Anseby


Kontakt

Cafe and Lounge Bar but Good Music First jest lifestyle’owym przedłużeniem Anseba Music Agency.To nowoczesna, artystyczna przestrzeń zlokalizowana na styku starego i nowego Żoliborza stanowiąca biuro Anseby oraz powierzchnię eventową. Miejsce to wypełnione jest muzycznymi doznaniami, które są bliskie ideologii naszej firmy.Wielki mural przedstawiający postać innowatora muzyki popularej DAVID‘a BOWIE‘ego wykonany przez warszawskiego grafficiarza Mariusza Bartoszewskiego (pseudonim Skucha) oddaje nasz muzyczny hołd. W głośnikach naszej przestrzeni usłyszeć można wysublimowane i najciekawsze dźwięki zespołów, którymi inspirujemy się tworząc własne składy z muzyką odtwórczą. Do dyspozycji naszych Gości i Klientów oddajemy bibliotekę pełną ciekawych muzycznych publikacji, biografie najbardziej cenionych przez nas muzyków oraz historię jazzu, pop-u i rock’a. To tu odbywają się liczne spotkania z naszymi Klientami, którzy przy pysznej kawie i dobrej muzyce ustalają przebieg występów naszych zespołów podczas przyszłych imprez branżowych.

 

Design, muzyka, dobra i zdrowa kuchnia. Dwie dusze pełne pasji i miłości do tego, co robią. Jeśli przeciwności się przyciągają, to my jesteśmy tego najlepszym przykładem, dlatego wracamy do naszych Gości ze zdwojoną siłą i energią! Ania zadba o Wasze artystyczno-muzyczne wnętrze, a Emilia zapewni kulinarne podróże w nieznane.

PRZESTRZEŃ EVENTOWA

Artystyczne i dopracowane wnętrze (120 m2) stanowi idealną oprawę dla regularnie odbywających się w nim imprez firmowych, urodzin, spotkań towarzyskich, planów zdjęciowych oraz konferencji. Naszym klientom zapewniamy możliwość wynajęcia całej przestrzeni. Wyjątkowy mural DAVID BOWIE został doceniony przez ceniony przewodnik warszawski WARSAW INSIDER. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantuje kompleksową opiekę nad Państwa imprezą. Doradzimy Państwu na każdym etapie realizacji, od pierwszych kroków, do ostatniego gościa.

ZORGANIZUJ IMPREZĘ

Karolina Szymanik
karolina.szymanik@anseba.com
tel. + 48 509 199 884

Zaufali nam